Про компанію Valli

Авторизованим представником компанії Valli & Valli в Україні є фірма «Maverick International».

Територія компанії Valli&Valli

Територія компанії Valli&Valli

На заводі Valli&Valli

На заводі Valli&Valli

Valli & Valli спеціалізується на виготовленні дверної, віконної, меблевої фурнітури та аксесуарів для ванних кімнат. Дизайн виробів створюють відомі італійські та світові дизайнери-архітектори. Широкий асортимент продукції представлено на світовому ринку під двома брендами — Valli&Valli® та Fusital®.

Бренд Valli&Valli® включає в себе дверні ручки від класичного і традиційного дизайну до сучасних ліній. Модельний ряд V&V варіюється від мінімалістського до декоративних стилів. Нові моделі створюються як на заводі Valli, так і в незалежних дизайнерських студіях. Більшість ручок виготовлено з латуні.

На складі Valli&Valli

На складі Valli&Valli

Fusital® — бренд, присутній на ринку з 1976 року, пропонує дверні ручки, розроблені найвідомішими італійськими та світовими дизайнерами. Серед них — Норман Фостер, Френк Ґері, Заха Хадід. Fusital® був першим італійським брендом, що запропонував сучасний дизайн при виробництві дверних ручок. Дверні ручки Fusital® виготовлені з латуні і нержавіючої сталі.

Щоб забезпечити більшу міцність ручок Fusital® і Valli&Valli®, процес їх виготовлення та обробки на заводі ретельно контролюється.

Valli&Valli® та Fusital® продовжують славну історію традицій, започаткованих Паскуале Валлі у 1934 році.

У 2008 році компанія Valli&Valli стала частиною шведської промислової групи Assa Abloy.

Коротка історія

1930 рік. Паскуале Валлі — дизайнер, що випередив час

Паскуале Валлі

Паскуале Валлі

Паскуале Валлі був незвичайним майстром, який відрізнявся творчим підходом до виконання будь-якої роботи. Ще в молодості він розробив дизайн та налагодив виробництво маленької, але важливої частинки парасольки, а саме — ручки…

1934 рік. Заснування Valli&Colombo

1934 рік. Компанія Valli&Colombo

1934 рік. Компанія Valli&Colombo

Паскуале Валлі не мав нічого, крім незначної суми грошей та величезного бажання досягти успіху. У 1934 році він зі своїм свояком Пальміро Коломбо заснував компанію, яка згодом стане однією з найбільших фабрик у галузі виробництва металевих виробів.

1960 рік. Розвиток компанії

1960 рік. Валлі та Валлі

1960 рік. Валлі та Валлі

Економіка, виснажена за роки повоєнної відбудови, прийшла до тями. Це був довгоочікуваний момент для V&V, яка отримала своєчасні й важливі інвестиції. Саме в цей, сповнений ентузіазму, період до керівництва компанією долучається Карло Едоардо Валлі, син Паскуале. Він виводить компанію на якісно новий організаційний рівень.

Карло Едоардо Валлі

Карло Едоардо Валлі

1968 рік. Medicea: ручка проти мейнстріму

1968 рік. Medicea. Революція в дизайні дверних ручок

1968 рік. Medicea. Революція в дизайні дверних ручок

Паскуале Валлі характеризував свою здатність народжувати нові форми і пропорції словами: «я народжений з компасом у голові». У 1968 році він створює революційну модель дверної ручки — «Medicea».

1976 рік. Створення торгової марки Fusital

1976 рік. Торгова марка Fusital

1976 рік. Торгова марка Fusital

У 1976 році Карло Едоардо Валлі створює лінію Fusital, яка розширює існуючу концепцію — дверні ручки знову отримують декоративну функцію і стають важливим предметом інтер’єру. Метою створення торгової марки Fusital було, окрім іншого, заохочення провідних дизайнерів та архітекторів до створення вишуканих дверних ручок.

2008 рік. Входження до групи Assa Abloy

2008 рік. Assa Abloy

2008 рік. Valli&Valli — частина Assa Abloy

У 2008 році компанія Valli&Valli стає частиною лідера ринку, шведської групи компаній Assa Abloy.